Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

kerikoma Előzmény: #429780

Gratula a nagybácsinak:-))

Nagyon jó ez így, nálunk is úgy szokás, hogy addig megtartani míg nincsenek otthon.