Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

GáborGábor Előzmény: #428901

A borral semmi gondom, de ha még egyszer valaki azt mondja előtte, kumisz, akarom mondani pálinka, akkor ...

Viseljétek súlyosságom!

:)