Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #427535

Nem a szívem csücske, kőkeményet buktam vele, amit fogalmam sincs, mikorra sikerül ledolgozni, de igyekszem. Főleg azok után nem csípem, hogy még a PSZÁF is asszisztált a tavaszi eseményekhez, mert tudtommal mindenki beadványát lesöpörték az asztalról, pedig egyértelmű volt szerintem mindenki számára a bennfentes kitárazás (ráadásul tilalmi időszakban) a rossz hírek érkezése előtt.

Remélem, eljön egyszer az az idő, hogy a BÉT-ről eltűnnek a tolvajrészvények, amik immár a BÉT többségét adják.