Re: nincs cím
zeeh_ Előzmény: #427535Nem a szívem csücske, kőkeményet buktam vele, amit fogalmam sincs, mikorra sikerül ledolgozni, de igyekszem. Főleg azok után nem csípem, hogy még a PSZÁF is asszisztált a tavaszi eseményekhez, mert tudtommal mindenki beadványát lesöpörték az asztalról, pedig egyértelmű volt szerintem mindenki számára a bennfentes kitárazás (ráadásul tilalmi időszakban) a rossz hírek érkezése előtt.
Remélem, eljön egyszer az az idő, hogy a BÉT-ről eltűnnek a tolvajrészvények, amik immár a BÉT többségét adják.