Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: Etetés

GáborGábor Előzmény: #427206

Ha kommunizmus lenne, akkor nem lenne felesleg, szemét és éhezők. És jobban élők sem, akik itt firkálhatnak ...

;)