Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: Etetés

Előzmény: #427194

Ha nem lenne felesleg, szemét és egyebek, akkor miből támogathatnák a jobban élők az éhezőket?