Re: nincs cím
GáborGábor Előzmény: #42477Nem valószínű, hogy megáll. De számomra onnan jó beszállót ad(hat) longban. 2750 - től kezdem veszegetni ...
Nem valószínű, hogy megáll. De számomra onnan jó beszállót ad(hat) longban. 2750 - től kezdem veszegetni ...