Re: nincs cím 2011. szeptember 16. 8:26 zeeh_ Előzmény: #422923 Tuti short papír lesz ez nemsokára. :) Amint meglesznek az új részvények, a hitelezők elkezdik szerintem borítani. Érik egy újabb névértékemelés, miután ez a folyamat lezajlik.