Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #422923

Tuti short papír lesz ez nemsokára. :)

Amint meglesznek az új részvények, a hitelezők elkezdik szerintem borítani. Érik egy újabb névértékemelés, miután ez a folyamat lezajlik.