Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #422143

vmiért nem tették még közzé az IT ülés határozatait. vmikor ez napközben simán megtörténik.

vagy nagyon gáz, vagy egy kis meglepi lesz benne... mindegy, már eladtam, csak a 400 db-os kieg.pakk van meg... ha "lejeb" jön, majd visszaveszem az 1200-at is.... pl. 170-nél? :)