Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

KawaBazsy

Mi drága Orbán Viktorunk Brüsszelben dolgozik keményen, míg végre

eljön az ebéd ideje.

Természetesen elit helyre viszik, ahol jól körülnéz.

- Ez a porcelán!...Gyönyörű. Magyar, ugye? Herendi?

- Nem uram, ez stájerországi porcelán.

- És ez a csipke... Pazar! Ez magyar, ugye? Halasi?

... - Nem, uram, ez brüsszeli csipke.

Viktor körbenéz, és hirtelen felcsillan a szeme:

- De ott szemben, az a cigány, az csak magyar,

- Nem uram, az velencei, és tükör...:DDD