Hozzászólás
KawaBazsyMi drága Orbán Viktorunk Brüsszelben dolgozik keményen, míg végre
eljön az ebéd ideje.
Természetesen elit helyre viszik, ahol jól körülnéz.
- Ez a porcelán!...Gyönyörű. Magyar, ugye? Herendi?
- Nem uram, ez stájerországi porcelán.
- És ez a csipke... Pazar! Ez magyar, ugye? Halasi?
... - Nem, uram, ez brüsszeli csipke.
Viktor körbenéz, és hirtelen felcsillan a szeme:
- De ott szemben, az a cigány, az csak magyar,
- Nem uram, az velencei, és tükör...:DDD