Re: A spekulánsok játékszerévé vált az Est Media (Interjú) 2011. szeptember 1. 15:20 kerikoma Előzmény: #416459 Vagy olyan lesz ez a kapcsolat, mint Putyin és Medvegyev.... Medvegyev az elnök, de a háttérbe Putyin van:-)) Jövöre ők is cserélnek:D