A spekulánsok játékszerévé vált az Est Media (Interjú)
zeeh_Hazugságvizsgálót bekészíteni, interjú következik. :)
http://www.portfolio.hu/vallalatok/a_spekulansok_jatekszereve_valt_az_est_media_interju.154707.html
"Az idei első félév igen tragikusra sikeredett, Balázs Csaba azonban úgy látja, hogy jövőre üzemi eredmény szintjén már bőven nyereséges lehet a társaság, a Sziget nélkül is."
Ejj, a manóba, már megint csak jövőre... :DD