Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #41582Köszi..
gondoltam, hogy nyitó után felmegy, ahogy írta valaki, hogy nincs több short mára..
estére még talán viheti is fel az árfolyamot a short zárás..
Bár nem vettem észre, hogy nagyon adtak volna neki reggel..