Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #41582

Köszi..

gondoltam, hogy nyitó után felmegy, ahogy írta valaki, hogy nincs több short mára..

estére még talán viheti is fel az árfolyamot a short zárás..

Bár nem vettem észre, hogy nagyon adtak volna neki reggel..