Re: nincs cím 2011. augusztus 31. 11:08 Zotya32 Előzmény: #415715 végülis az. ami furcsa, hogy nem adják, pedig ott van 15k eladó 241-en, máskor ilyenkor egyből szakadt 5-8 ft-ot...