Hozzászólás
Zotya32http://www.portfolio.hu/vallalatok/roppant_gyenge_eredmenyek_az_est_mediatol.154580.html
és ma még közgyűlés is lesz... aztán jöhet a tőkeemelés... gondolom 200ft körül, vagy ha picit magasabban lesz az apport miatt, akkor az szívás... phylből kiindulva.