Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #410060

ma jó lesz a hangulat, és ezt is venni fogják a rossz eredmény ellenére...

tippem mára: megközelíti a 300-at, de először a pánikosok eladnak, így forintozni jó lehet 260 körül.