Re: nincs cím 2011. augusztus 15. 8:36 Zotya32 Előzmény: #410060 ma jó lesz a hangulat, és ezt is venni fogják a rossz eredmény ellenére... tippem mára: megközelíti a 300-at, de először a pánikosok eladnak, így forintozni jó lehet 260 körül.