Re: nincs cím
Zotya32 Előzmény: #405711indul a Sziget, és marslakó "odaát" ettől várja a gigabevételt/nyereséget/1000 ft-ot :))
amúgy semmi nem lesz hétfőn; ha netán mégsem omlana össze a bux az otp-vel az élen, akkor talán 3-5 ft lehet benne, max 320-ig, de nem hinném, hogy tovább emelkedne;
inkább 295-310 között, továbbra is 0 közeli forgalommal, és 0 közeli záróval; aug 31-én közgyűlés, addig nagy csoda itt nem lesz.