Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #405711

indul a Sziget, és marslakó "odaát" ettől várja a gigabevételt/nyereséget/1000 ft-ot :))

amúgy semmi nem lesz hétfőn; ha netán mégsem omlana össze a bux az otp-vel az élen, akkor talán 3-5 ft lehet benne, max 320-ig, de nem hinném, hogy tovább emelkedne;

inkább 295-310 között, továbbra is 0 közeli forgalommal, és 0 közeli záróval; aug 31-én közgyűlés, addig nagy csoda itt nem lesz.