Hozzászólás
Zotya32"Bár a felvázolt megoldások működőnek s a jövőkép pozitívnak tűnik, nem biztos, hogy az árfolyam a tranzakció lezárásáig tovább emelkedik − sőt. Több befektető fejében felmerülhet ugyanis az ötlet, hogy a 350 forint körüli jelenlegi árszinten eladja részvényeit, hogy azokat a készpénzes tőkeemelés során a nagybefektetők által is vonzónak talált áron visszavásárolva tegyen szert nyereségre."
és mi van, ha nem 350 alatt lesz a tőkeemelés??