Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

Zotya32

"Bár a felvázolt megoldások működőnek s a jövőkép pozitívnak tűnik, nem biztos, hogy az árfolyam a tranzakció lezárásáig tovább emelkedik − sőt. Több befektető fejében felmerülhet ugyanis az ötlet, hogy a 350 forint körüli jelenlegi árszinten eladja részvényeit, hogy azokat a készpénzes tőkeemelés során a nagybefektetők által is vonzónak talált áron visszavásárolva tegyen szert nyereségre."

http://www.napi.hu/magyar_vallalatok/terjeszkedik_es_milliardos_tokeemelesre_keszul_a_sziget_tulajdonosa.491215.html

és mi van, ha nem 350 alatt lesz a tőkeemelés??