Hozzászólás
Zotya32no; ma leütötték 255-ig;
pár hete 150-ről fordult;
netán hasonló a mai eset is?
le -10% aztán most már a tegnapi záró felett van... netán újra indul és célár most az 500??
no; ma leütötték 255-ig;
pár hete 150-ről fordult;
netán hasonló a mai eset is?
le -10% aztán most már a tegnapi záró felett van... netán újra indul és célár most az 500??