Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

kosami

Rákosi Mátyás: Aki nincs velünk, az ellenünk van.

Kádár János: Aki nincs ellenünk, az velünk van.

Grósz Károly: Aki ellenünk van, az is velünk van.

Gyurcsány Ferenc: Aki még mindig velünk van, az nincs magánál.

Orbán Viktor: Aki nincs velünk, az nincs is.