Re: nincs cím
vnorbee Előzmény: #401109Sztem várható volt,h 50(0) fölé nem megy,h a beragadtak ne szabaduljanak a papírból,bár sztem tegnap sokan eldobták bukóban is,látva,h vége a rallynak.
Tegnap kiépültek a shortok is,h lefelé is keresenek a spekák.