Re: nincs cím 2011. július 18. 23:46 Zotya32 Előzmény: #400938 vagy ma; ezek utána ha holnap lesz, akkor elmehetnek a sunyiba :)) de a mai öntöde felért egy sávszélesítéssel is :)