Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

PRESLEY Előzmény: #400584

miért felfelé mi van?

igaza van magának akkor felfelé rakéta van és az gyorsabb .lehet is látni az emelkedésen.

kellet vona venni 200 ért 250 ért 300 ért. mint én és nem kellene irigykedni.

és ha lemegy nem kell kárörvendeni

van egy pár kispspir szépen felhuzzák,majd meglátja