Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #400471

mármint? a 150-381 lenne az? végülis be, elég sok embert aki eladta... főleg a névértékcsere előtti napokban... Meg azokat is, akik már nem mernek belenyúlni...