Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Hozzászólás

zeeh_

A forgalom itt már akkora, hogy lassan lennie kellene 5% feletti tulajnak a kényszer tulajdonos Államadósság Kezelő Központon (ÁKK) kívül. Azt továbbra sem vágom, hogy mit vesznek rajta ennyire, jelzálog jelzálog hátán, de majd utólag kiderül, hogy mi a fene is volt ez. Remélem, nem az állam száll be ahhoz a marha sikeres 22400-as MOL pakk vételhez hasonlóan. :)

Kezd hasonlítani a 2008 őszi Bookline rallyhoz.