Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Razamanaz Előzmény: #399978

Köszi a választ!

Valahol olvastam hogy ennek a metapay rendszernek ez volt a bemutatkozása,vagy talán már a volton is.És hogy más fesztivál szervezők is figyelik a rendszer sikerességét.Amennyiben ez saját "termék" akkor értékesíthető is.Ezért kérdeztem hogy kié