Re: nincs cím
banyaiz Előzmény: #399858Tényleg nem vagyok benne a számokban ennél a cégnél. De mi történt , eladtak egy rádiót ami veszteséges volt legalábbis papíron. Ez min változtatott? Persze arra jó volt ez az egész a névérték emeléssel, hatik jól időzített állítólagos likvidálásával bennfentesek számára tiltott időszakban , rádió eladással stb, hogy lenyomják 100 közeléből 10 közelébe. Erre jó volt az egész, de a cég értéke , ha egyáltalán van neki, alapvetően ettől az egésztől változott vmit?
Herceg: látjuk , de mégis üzletelünk vele, ez a beteg a dolog. :)