Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

lackok Előzmény: #399724

Nincs moderátor...muszáj valakinek néha rendet tenni ha elfajul a vita..:)

A szakmaiságról annyit, hogy a DAX fórumban aktív voltam jó darabig...csak aztán elfogytunk...szinte csak Sumér maradt...azzal az erővel egy blogba is irkálhatnék magamnak....