Regisztráció Elfelejtett jelszó

A békesség kedvéért

Lovax

Herceg, tudom, hogy nem vagy autokrata vezető típus de ezeknek a dolgoknak elejét kellene venni egy két jól irányzott publikus vagy privát figyelmeztetéssel vagy ha az nem hat, kényszerpihenővel. Az utóbbi napokban túl sok volt a kakaskodás különböző topikokban, és az gondolom nem ezért járunk ide.

Én azért szeretek itt lenni, mert sokféle ember és vélemény van, mindenki tiszteli mindenki más véleményét és pozícióját, nem kérdőjelezi meg a másik igazát vagy vélemény nyilvánításhoz való jogát. Nem lenne jó ha ez megváltozna csak azért mert többen vagyunk (ami viszont nagyon jó).

A tőzsdén lehet nyerni és veszíteni kinek-kinek tudása és szerencséje szerint. Ezt elviselni néha nehéz de sem ez, sem más vélt vagy valós sérelem nem jogosít fel a másik fórum- és embertárs b.sztatására.

Szeretnék mindenkit arra kérni hogy ezt lássa be és tartsa be.

Köszi.