Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #390585

Hirdetés Hirdető neve: O. Viktor Eladó egy HAZA-2011 rendszámú gépjármű. Egy éve vettem, azóta csak lejtőn hajtottam. A fékeket kiiktattam. Gáz van, de csak ha tüntetnek. A kormánnyal van egy kis gond,teljesen irányíthatatlan. Álland ...tovább »óan a szakadék felé fordul, de én ragaszkodom hozzá. Önfényező funkcióval rendelkezik. A sebességváltón öt fokozat van hátra, egy előre. Felkapcsolni lehet, leváltani nem. Az ülések a saját ízlésemnek megfelelően vannak kialakítva, 2/3-1/3 arányban dönthetőek. A GPS-t elnémítottam, nekem ne mondja meg senki, merre menjek. Biztonsági berendezések: ABS,PPS,TEK, Extrák:motortérben bordázott ékszíjjártó (erősen csúsztat), narancsillatú Wonderbaum,Lázerdetektor,belső tükrön egy kövér bolsi-balsi baba-kalaptartón bólogató kutya(cserélhető Schmitt fejjel)Index,(zsebben)-CD lejátszó, telepített műsortárral: Handel-Messiás, Horváth Pista-Hej rugó, rugó, Zorán-Kell ott fenn egy ország, Korda György- Visszatérek én Egyéb extrák: voltak, de már mindent eladtam. Üzemanyag fogyasztás: nem számít, enyém az egész MOL. Irányár: IMF hitelre devizakárosultaknak féláron! Jelige: Ámokfutó Ui.:Majd elfelejtettem a csomagtartóban van tízmillió utas,velük nem kell foglalkozni. ..