Hozzászólás
Sumér harcos
jé...na ezt a disco zenét sem gondoltam,hogy valaha meghallom még-úgy eltűnt a süllyesztőbe.....ez már usában lefutott 1990-ben,minden clubban....átdolgozva europába 1995-ben ért ide...
jé...na ezt a disco zenét sem gondoltam,hogy valaha meghallom még-úgy eltűnt a süllyesztőbe.....ez már usában lefutott 1990-ben,minden clubban....átdolgozva europába 1995-ben ért ide...