Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

_pda_ Előzmény: #391242

azért a szövegezése alapján egyből érezhető, h korabeli hoax :)

zacsi kikészítést meg az Andrássy út 60-ban végeztek, csak oda nem kellett meghívó :DD