Re: nincs cím 2011. június 14. 21:21 _pda_ Előzmény: #391242 azért a szövegezése alapján egyből érezhető, h korabeli hoax :) zacsi kikészítést meg az Andrássy út 60-ban végeztek, csak oda nem kellett meghívó :DD