Hozzászólás
IbizaNyuszika megy az erdőben és látja, hogy a sas hátrafelé repül.
- Mit csinálsz sas?
- Demokrácia van, ha akarok hátrafelé is repülhetek.
- De jó, kipróbálom én is.
Ugrabugrál hátrafelé az erdőben, észreveszi a medve, letolja a nadrágját és jól alápörköl a tolató ugrifülesnek.
Később a nyuszi ismét összefut a sassal, szipogva meséli hogy járt. Mire a sas:
- Jaa, demokrácia csak itt fönt van, aki odalent próbálkozik vele, azt könnyen seggbeakasztják...