Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

Ibiza

Nyuszika megy az erdőben és látja, hogy a sas hátrafelé repül.

- Mit csinálsz sas?

- Demokrácia van, ha akarok hátrafelé is repülhetek.

- De jó, kipróbálom én is.

Ugrabugrál hátrafelé az erdőben, észreveszi a medve, letolja a nadrágját és jól alápörköl a tolató ugrifülesnek.

Később a nyuszi ismét összefut a sassal, szipogva meséli hogy járt. Mire a sas:

- Jaa, demokrácia csak itt fönt van, aki odalent próbálkozik vele, azt könnyen seggbeakasztják...