Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #387945

Én is, de egyik szemem sír, a másik nevet. Sajnos csak mini pakkom van, mert másfél hétig nem tudtam figyelni és közben meg kitört. :-/