Re: nincs cím 2011. június 3. 6:49 zeeh_ Előzmény: #387945 Én is, de egyik szemem sír, a másik nevet. Sajnos csak mini pakkom van, mert másfél hétig nem tudtam figyelni és közben meg kitört. :-/