Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Krumenaker Előzmény: #383761

A tavalyi év gyengébb volt, plusz akvizícióra tartalékoltak. Előtte stabilan fizették az osztalékot, és ezentúl is ez várható.

Nem tudom, milyen közgyűlési határozatok vannak, de szerintem a kb. fél milliárdos technológia fejlesztésre is kell pénz, ezért kevesebb most az oszi érzésem szerint, mint korábban.

(Egyébként nem vagyok osztalék-párti, mert szerintem egy cég inkább növekedjen - ha van hova -, mint hogy szétosztogassa a nyereségét. Ha nincs hova, mint pl. az Mtel-nek, akkor persze pengessen :) )