Hozzászólás
zeeh_Ó,a fene egye meg,most látom,hogy ez meg kitört. Ettől féltem,hogy akkor fog megindulni,amikor nem leszek gép mellett egész héten. :(
Gratula annak,aki benne van.
http://www.profitline.hu/technika/elemzes/231887/Allami_Nyomda_technikai_elemzes