Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #380421

Hát se az ÁNy, sem a KEG nem jött be...Átlagosan 8%-ot tévedtek a két részvény vonatkozásában...Azért ez egy másnapra szóló előrejelzés esetén elég nagy teljesítmény!