Re: nincs cím
hAliG Előzmény: #380428Háát nem tudom, kiderül :)
Elég szépen ívelget felfelé:
http://www.kephost.com/images4/2011/5/10/bsbfey93d8bqtbkzxuxk.png
Háát nem tudom, kiderül :)
Elég szépen ívelget felfelé:
http://www.kephost.com/images4/2011/5/10/bsbfey93d8bqtbkzxuxk.png