Re: nincs cím
zeeh_ Előzmény: #380397Mi van benne? Mobilról nem nyílik meg az oldal valamiért.
Most látom, 9.44 lett a vége. Ez a szemét meg nem vitte el a mai pakk maradékát. Idegesítő,amikor 1 darabonként fogy. Kár,hogy napközben nem leszek valószínüleg. El tudnék viselni még egy áron aluli kiszálló usert. :)