Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #380264

Szóhoz se fog jutni. :) Nekem azért tetszene ez a verzió, de a nagy fordított fej-váll meghiúsulása után már óvatosabb vagyok. Arra alapoztam az eco bukó ledolgozását, oszt' nem jött össze.