Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

hAliG Előzmény: #379700

Az már egy lejárt Elliott lehetne, reméljük most indul egy új :)

Szerintem felfelé az irány a kinti, meg az itthon chart alapján is.

A 3-as pont teljesülhet valamilyen hírre, lehet, hogy a Q1 jelentésre (május 26.).

A menedzsment vételei számomra jelzés értékűek! (~70ezer db rv vásárlás - és ki tudja, lehet hogy az utóbbi napokban is vettek még, elég nagy forgalom volt, látszott, hogy nagyobb vevő és nagyobb eladó cserél pakkot)