Jáger Vitéz Péter 2011. április 8. 21:56 Fornit Manapság már minden SZ@Rról lehet énekelni... ÁÁÁÁÁÁ-ÁÁÁÁÁÁÁ -ÁÁÁÁÁÁÁ-ÁÁÁÁÁÁÁ!!!!! http://youtu.be/zHsAmgHjVwE