Re: nincs cím 2011. április 6. 20:14 matgab Előzmény: #368904 Hát ez k.va jó! http://leavingemail.blog.hu/2010/04/17/forgo_lany_bal_jobb_agyfelteked?utm_source=bloghu_megosztas&utm_medium=twitter&utm_campaign=blhshare Nekem csak a jobboldali agyféltekém működött, aztán próbaképpen megittam egy kis sört, ránéztem és akkor meg csak balra... És megértettem, hogy miért szavaztak ennyien az Mszp-re! :-)