Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #366849

Meglepne, ha ma nem menne el a résig, esetleg alá. Nagyon gyenge a vételi oldal kint. 20 napos környékére beálltam a legnagyobb pakkal, hátha...

Ft is rekord erős.

Ha így esik ez a qrva eco (főleg, ha tényleg hati likvidálás zajlik), még a végén újabb tőkeemelés kell, mert az 50 se fogja meg. :-/

Hűha! 3600 db-bal lemehet 9.1-g, 2k-val meg 9.87-ig. Na ebből mi lesz?