Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #366835

ennyi mindennel kapcsolatban nem tudok bejelentést tenni. Vagy nyomjam fel az egész bét-et és kérjem a tőzsde 30 napra történő bezárását? :))))