Re: nincs cím 2011. március 30. 20:34 Zotya32 Előzmény: #366835 ennyi mindennel kapcsolatban nem tudok bejelentést tenni. Vagy nyomjam fel az egész bét-et és kérjem a tőzsde 30 napra történő bezárását? :))))