Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #366722

RFV-be nem merek ATH-n beszállni.

De amilyen tempóval megy, nincs kizárva, hogy még menni fog 1-2 ezrest.

Orco pozit nem változtatom, van idő még megvenni, 20 naposra játszok. :) Vagy egy leöntésre (már ha nálunk követné, mert a tegnapi után az se biztos), kint csak 6k kell a töltéshez.