Re: nincs cím
zeeh_ Előzmény: #366722RFV-be nem merek ATH-n beszállni.
De amilyen tempóval megy, nincs kizárva, hogy még menni fog 1-2 ezrest.
Orco pozit nem változtatom, van idő még megvenni, 20 naposra játszok. :) Vagy egy leöntésre (már ha nálunk követné, mert a tegnapi után az se biztos), kint csak 6k kell a töltéshez.