Hozzászólás
Koffeinvégre gép előtt, most már a kgy is berekeszthetnék szónokolhatnának, hogy milyen pozitív dolgokat fogadtak el... oszt gyííí neki :)))
végre gép előtt, most már a kgy is berekeszthetnék szónokolhatnának, hogy milyen pozitív dolgokat fogadtak el... oszt gyííí neki :)))