Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

hAliG Előzmény: #364934

Nagyon várakozó álláspont van... Szerintem el fog indulni az árfolyam valamelyik irányba még kgy hír előtt, abból már tudni lehet majd, hogy mire számítsunk :)