Re: nincs cím 2011. március 25. 13:27 zeeh_ Előzmény: #364926 Kezd mozgolódni, de amint emelkedne, piti darabszámokkal leöntik. Most épp kemény 20 darabbal sikerült. 9.91 euro 13 db-bal megint 9.84-re "öntés".