Re: nincs cím
zeeh_ Előzmény: #364239Ha nem sok, hát legyen. Én 11 környékével kalkuláltam.
Újabb tőkeemelési megbízást megadtam, holnapra meglesz, mire aktuális lehet.
Qrva tetves eco minél lejjebb megy, annál nagyobb lét kell belepakolnom ebbe (is).