Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

zeeh_

Végre újra gépközelben.

Tényleg fej-váll is lehet. Ha szar lesz a gyj és még a kgy-n is rádobnak egy lapáttal, akkor fej-váll, ha minden szép és jó, akkor fordított fej-váll. Izgi lesz. :)

Főleg, hogy holnap csak 3-ig leszek gépközelben. Ehhh... Nem kaptam szabit, 3-kor pedig bezár a bazár.

KBC is villanthatna már valami mobilos alkalmzást...

12,2 euro? Nem sok az egy kicsit? :)

Na, ****a. Ma se lehet 2500 alatt venni. :-/ Qrva robot.