Hozzászólás
zeeh_Végre újra gépközelben.
Tényleg fej-váll is lehet. Ha szar lesz a gyj és még a kgy-n is rádobnak egy lapáttal, akkor fej-váll, ha minden szép és jó, akkor fordított fej-váll. Izgi lesz. :)
Főleg, hogy holnap csak 3-ig leszek gépközelben. Ehhh... Nem kaptam szabit, 3-kor pedig bezár a bazár.
KBC is villanthatna már valami mobilos alkalmzást...
12,2 euro? Nem sok az egy kicsit? :)
Na, ****a. Ma se lehet 2500 alatt venni. :-/ Qrva robot.